Targus APV018AP 200W AC Automotive Power Inverter with USB Fast Charging Port.
Tascam APV018-A POWER INVERTOR WITH USB CHARGING PORT
In stock
Features:
Related products
Pro Audio, Audio for Video, Wired Microphones, Handheld Interview Microphones
Sennheiser MD 42 Dynamic Omnidirectional ENG Handheld Microphone
0 out of 5(0)Key Features
- Dynamic Handheld Microphone
- Omnidirectional Polar Pattern
- 40 Hz to 18 kHz Frequency Response
- Shock-Mounted Capsule
SKU: MD-42 -
Pro Audio, Audio for Video, Wired Microphone Accessories, Shotgun Wind Protection
SENNHEISER WRAP FOR WINDSCREEN (MUFF WIND SHIELD)
SKU: MZH 70-1 -
Pro Audio, Wireless Microphone Systems, Microphones for Wireless
Sennheiser ME 2 Omnidirectional Condenser Lavalier Microphone
0 out of 5(0)- 1/8″ (3.5mm) mini-jack
- Warm, clear and robust broadcast-quality sound reproduction
SKU: ME-2 (N/US) -
Pro Audio, Musical instruments, Guitars & Stringed Instruments, Guitar Accessories, Guitar Wireless
Sennheiser FP72-B free PORT Instrument Set – UHF Wireless Instrument System
0 out of 5(0)Key Features
- EM 1 UHF Diversity Receiver
- SK 2 Bodypack Transmitter
- 1/8″ to 1/4″ Phone Cable
- 4 Switchable UHF Frequencies
SKU: FREEPORT-FP72 -
Pro Audio, Audio for Video, Wired Microphones, Shotgun Microphones
Sennheiser ME 66 Supercardioid Shotgun Microphone Head
- Supercardioid/Lobar Polar Pattern
- Enhanced Rejection of Off-Axis Sounds
- For K6 and K6P Powering Modules
- 40 Hz to 20 kHz Frequency Response